Descrierea postului

Hai printre #OameniiCrowe!

Cum ar trebui sa fii? / Ce ar trebui sa stii?

Absolvent de studii economice (de preferat)
Limba engleza – nivel bun
Experienta relevanta de minim 3 ani in audit financiar;
Cunostinte foarte bune de contabilitate;
Cunostinte operare calculator (Microsofit Office, Programe Contabilitate, Internet etc.);
Orientat catre nevoile clientului si gasire de solutii;
Bun comunicator, atent la detalii;

Ce vei face?

Auditorul participa alaturi de membrii echipei la realizarea in bune conditii a misiunilor de audit financiar. Isi insuseste metodologiile si participa la aplicarea acestora conform practicilor si standardelor interne fiind subordonat unui Manager. Asadar, noul nostru coleg va trebui sa:

Coordoneze si sa participe la misiuni de audit financiar;
Mentina o buna legatura cu clientii, astfel incat sa finalizeze cu brio misiunile in care este implicat;
Delege task-uri in cadrul echipei de audit, conform pregatirii colegilor din echipa si a gradului lor dce incarcatura in munca;
Respecte deadline-urile asumate in cadrul misiunilor de audit la care participa;
Semnaleze prompt orice elemente/situatii ce prin natura sau amploarea lor pot avea consecinte negative asupra realizarii in conditii corespunzatoare a misiunii incredintate si in limitele de timp stabilite cu coordonatorul direct;
Aduca la cunostinta coordonatorului echipei orice situatie ce poate conduce la un conflict de interese si o lezare a independentei, in raport cu clientul pentru care lucreaza;
Pastreze caracterul confidential al informatiilor la care are acces pe parcursul desfasurarii activitatii atat in cadrul companiei cat si in relatia directa cu clientii/tertii.

Ce vei primi in schimb?

Te ajutăm să înveți: investim în dezvoltarea ta profesională și asigurăm plata taxelor aferente asociațiilor profesionale și/sau cursuri de limbi străine (spaniolă/engleză/franceză);
Îți oferim un buget lunar de beneficii, pe care îl poți utiliza cum alegi tu (tichete de masă, transport, pensii private, vacanțe etc.);
Avem grijă de starea ta de bine: îți oferim servicii medicale la o clinică particulară, dimineața cafeaua și ceaiul sunt din partea casei;
Avem grijă de timpul tău, îți poți alege programul.