Descrierea postului

Firma de contabilitate cu sediul in Bucuresti, sector 2, zona P ta Rosetti, angajeaza contabil/economist , in urmatoarele conditii:

Descriere job
Evidenta contabila completa pana la nivel de bilant (inclusiv) pentru un portofoliu de clienti cu diferite domenii de activitate (SRL si PFA)

Cerinte
Studii superioare finalizate – profil economic
Experienta in domeniu – minim 3 ani, constituie un real avantaj experienta in firma de contabiltate
Cunostinte temeinice de contabiltate si fiscalitate
Cunostinte temeinice de salarizare si resurse umane
Cunostinte temeinice de operare programe SAGA si WINMENTOR
Cunostinte de operare MS Office (excel,word)
Capacitate de analiza si sinteza, atent la detalii, persoana responsabila, organizata,cu spirit de echipa, sociabil,implicat si statornic.

Constituie avantaj
Cunoasterea limbii engleze (mediu/avansat)
Expert contabil membru CECCAR

Oferta
Program de lucru: luni-vineri 9-17
Pachet salarial atractiv compus din: salariu net incepand de la 5000 lei; tichete de masa in val de 30 lei/zi; prime de Sarbatori si de zi de nastere; protocol la birou, cursuri de pregatire profesionala si traininguri.

Daca profilul dvs corespunde cu cele prezentate mai sus, asteptam cu interes CV ul dvs la adresa de mail confin.consulting@gmail.com sau ne puteti contacta pentru interviu la nr tel 0728909444.